Profil na Facebooku dla stomatologa – czy warto?

Profil na Facebooku dla stomatologa – czy warto?

Branża stomatologiczna to niezwykle konkurencyjne środowisko. Z tego też względu warto rozważyć założenie profilu na najpopularniejszym portalu społecznościowym w Polsce – Facebooku. Sprawdź, dlaczego nie powinieneś dłużej zastanawiać się nad założeniem firmowego konta.

Jesteś stomatologiem? Załóż profil na Facebooku

Zapewne chcesz dotrzeć do nowych pacjentów, stworzyć wizerunek profesjonalisty, a także korzystać z zaawansowanych kampanii reklamowych. Twoi pacjenci są na Facebooku, dlatego i Ty powinieneś tam być.

Prowadząc firmowy profil, zyskasz nieocenioną możliwość budowania więzi z pacjentami, która jest szczególnie istotna zwłaszcza w Twojej branży! Swoją obecność na Facebooku możesz wzmocnić elegancką i spójną prezentacją oferty, dbaniem o pozytywny wizerunek firmy, organizując konkursy i promocje czy wdrażając programy lojalnościowe. Czy wiesz, że według rynkowych analiz utrzymanie klienta jest nawet 6-krotnie tańsze od pozyskania nowego leada?

Prowadzenie profilu gabinetu stomatologicznego to nie lada wyzwanie

Pamiętaj jednak, że prowadzenie konta na Facebooku to spore wyzwanie. Jeżeli chcesz prowadzić je na własną rękę, musisz uzbroić się w cierpliwość oraz wysupłać mnóstwo czasu na: stworzenie strategii wizerunkowej, harmonogramu publikowanych postów, tworzeniu grafik i tekstów, pozostawaniu w kontakcie z klientami, śledzeniu branżowych grup i profili czy wychwytywaniu i odpowiadaniu na negatywne opinie.

To wszystko zajmuje sporo czasu. Czy jesteś w stanie pozwolić sobie na taki obowiązek? Może lepszym rozwiązaniem okaże się zlecenie kompleksowych działań na Facebooku profesjonalistom, którzy zamiast Ciebie zadbają o wszystko, co niezbędne, aby efektywnie docierać do Twojej grupy odbiorców i poszerzać bazę klientów. W Plus Brand wiemy, jak skutecznie prowadzić profile gabinetów stomatologicznych – mamy w tym spore doświadczenie.

Będziemy na kwietniowym KrakDent!

Jeśli chciałbyś poznać nas osobiście, zapraszamy na targi KrakDent, które odbędą się w kwietniu. Będziemy na stoisku firmy ERSA MEDICAL, na którym wykonamy dla Ciebie darmową analizę konta na Facebooku, doradzimy Ci skuteczne działania, jakie mógłbyś podjąć. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz