Plus Brand po pierwszym dniu KRAKDENT!

Plus Brand po pierwszym dniu KRAKDENT!

27. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT 2019 odbywające się w Krakowie to ogromna impreza branżowa, która zgromadziła ponad 445 wystawców! W tym gronie jesteśmy też i my Plus Brand.

 

Bogactwo targów KRAKDENT

Największe wschodnio-europejskie wydarzenie z branży stomatologicznej zrzesza lekarzy, techników dentystycznych i asystentki oraz firmy szkoleniowe i producentów nowoczesnych technologii stomatologicznych pod jednym gmachem targów EXPO Kraków.
Program targów to przede wszystkim spotkanie światowej klasy specjalistów na Kongresie Dental Spaghetti organizowanym od przeszło 17 lat. Na targach czeka również ponad 20 innych sesji, kursów i warsztatów edukacyjnych dla całej branży. Nie zabraknie także pokazów mody, koncertów oraz szkoleń organizowanych przez wystawców.

 

 

Znajdźcie nas na KRAKDENCIE

Plus Brand również aktywnie uczestniczy w targach. Są one dla nas niezwykłą okazją do kontaktu z firmami działającymi w branży stomatologicznej, a także do wymiany doświadczeń i przekazywania naszej wiedzy z zakresu marketingu, kreacji marki, reklamy, PR-u i mediów społecznościowych.
Wraz z firmą ERSA MEDICAL autoryzowanym partnerem DÜRR DENTAL oraz BARCO jesteśmy na stoisku W28 w hali Wisła, na którym już pierwszego dnia odwiedziła nas liczna grupa stomatologów z całego kraju, jak również zagraniczni goście. Wszystkim zainteresowanym pomagamy i doradzamy w zakresie analizy kont firmowych na portalu Facebook, a także tłumaczymy, jak powinno się podejść do strategii działania w mediach społecznościowych.
Na stoisku będziemy przez kolejne dwa dni, do 13 kwietnia. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych marketingiem w sieci oraz kreacją marki w internecie do odwiedzenia Plus Brand podczas KRAKDENT 2019

 

Dodaj komentarz