Powinieneś tworzyć nowe idee,
nie nowe zasady.
– Dan Heath

 

WIZERUNEK FIRMY

 

Wizerunek firmy, niezależnie od branży jest kluczowym warunkiem odniesienia sukcesu.
Sposób, w jaki firma się prezentuje, jak jest reklamowana i prowadzona rzutuje bezpośrednio na odbiór danej marki przez klientów. Wiele firm ignoruje potrzebę dobrego i estetycznego wizerunku, który przy zaangażowaniu agencji takiej jak nasza jest w stanie realnie zwiększyć obroty firmy i przyciągnąć nowych klientów.

Geneza  logo  wielu firm jest często przypadkowa. Czasami sami przedsiębiorcy próbują swoich sił projektując znaki graficzne, które w powszechnym przekonaniu są jedynie ozdobą wizytówki, czy też graficznym wypełnieniem pustej przestrzeni na ulotce.

Logo to coś więcej niż ładny znaczek. To twarz firmy.

brand_1

Jako agencją brandingowa tworzymy identyfikacje wizualne firm. Innymi słowy ubieramy firmę w szaty idealnie skrojone na miarę danego biznesu. Przez lata zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie z zakresu brand developingu, reklamy, marketingu, web designu, copywritingu, fotografii reklamowej i biznesowej oraz inżynierii dźwięku. Jesteśmy zespołem specjalistów, dzięki czemu kompleksowo realizujemy najbardziej złożone projekty.

 

KSIĘGA ZNAKÓW

 

Jest to dokument, który zawiera opisy zasad korzystania z logo. Pozwala on na unormowanie i sprecyzowanie zasad w jaki sposób logo może być użyte tak aby nie straciło ono swoich walorów estetycznych, informacyjnych oraz wartości które niesie.

 

brand_2

 

 

KOLORYSTYKA

 

Odpowiednio dobrana i przemyślana kolorystyka trwale utożsamia się z daną marką. Wykorzystanie właściwych kolorów podświadomie działa na klienta i wpływa na to, że marka jest lepiej przez niego odbierana.

 

brand_3

 

 

WARTOŚCI

 

W naszych projektach oddajemy wartości i historię, które firma chce przekazać i z którymi chce być kojarzona.

 

brand_4

 

SPÓJNOŚĆ

 

Spójność całej identyfikacji wizualnej sprawia, że marka staje się rozpoznawalna, a jej wartość rynkowa realnie wzrasta.

brand_5