Prawdziwą sztuką sprzedaży jest udzielać
klientom odpowiedzi na pytania,
których wcale nie zadali.
– Maciej Kielan

 

NOWOCZESNE SKLEPY INTERNETOWE

 

Sklepy internetowe stały się bardzo silnym narzędziem dla przedsiębiorstw. Zakupy przez Internet w dzisiejszych czasach stały się normą. Klienci nie wychodząc z domu mają możliwość dokonania zakupu towarów i dostarczenia ich pod wskazany adres . Jest to dla klienta bardzo wygodna forma robienia zakupów, a tym samym idealne rozwiązanie generujące zyski. Firmy dzięki sklepom internetowym realnie zwiększają sprzedaż oferowanych produktów niezależnie od branży.

SYSTEM MAGAZYNOWANIA DANYCH

 

Stosowane przez nas rozwiązania pozwalają na synchronizowanie danych dotyczących sprzedaży produktów w sklepie internetowym, z już istniejącym w firmie systemem monitorującym stan faktyczny produktów w magazynie. Jest to idealne rozwiązanie, które pozwala na to, aby bez straty czasu w każdej chwili sprawdzić dostępność i ilość danych produktów.

 

DODATKOWE ROZWIĄZANIA:

 

Twój sklep oprócz funkcji dla stron internetowych, posiada wiele przydatnych funkcji, które zapewnią sukces Twojemu e-sklepowi.

ŁATWE ZARZĄDZANIE TREŚCIĄ

 

Łatwy dostęp do intuicyjnego panelu administracyjnego zaoszczędzi Twój czas. Kontroluj treści w Twoim sklepie i przygotuj atrakcyjne promocje i wiele więcej!
Zarządzanie e-sklepem nigdy wcześniej nie było tak proste!

 

WYRÓŻNIENIE NAJLEPSZYCH PRODUKTÓW

 

Wyświetl w wyjątkowy sposób najlepsze produkty w Twojej ofercie! Pomóż klientowi poznać zalety produktów i zachęć go do zakupu!

ROZBUDOWANY PANEL ADMINISTRACYJNY

 

Udoskonalaj swój e-sklep poprzez rozwijanie oferty, dodawanie nowych języków, modułów i nowych funkcji dzięki niezawodnemu panelowi administracyjnemu.

POZYCJONOWANIE

 

Zwiększ sprzedaż poprzez dobre pozycjonowanie. Dodaj słowa kluczowe oraz skorzystaj z innych narzędzi, które skutecznie wypromują Twój sklep w wyszukiwarce Google!

PROSTE ZAMÓWIENIA

 

Dostosuj system zamówień poprzez modyfikację formularza oraz zastosowanie jednostronnego składania zamówienia. Zwiększ komfort swoich klientów i sprzedaż.

SZYBKA WYSYŁKA

 

Zintegruj moduły logistyczne z e-sklepem i kontroluj jest w łatwy sposób poprzez panel administracyjny. Zapewnij klientom niezawodny sposób dostawy!

PŁATNOŚCI

 

Skorzystaj z wielu dostępnych modułów płatności i daj szansę wybrać najlepszą metodę płatności Twoim klientom!

DARMOWE KONTO DLA KLIENTA

 

Ułatw dokonywanie zakupów swoim klientom, oferując im osobiste konto za darmo.
Satysfakcja klienta jest kluczem do sukcesu!

WIELOJĘZYCZNOŚĆ E-SKLEPU

 

Zarządzaj e-sklepem poprzez panel administracyjny w języku polskim.
Przedstaw swoją ofertę w różnych językach i zwiększ swoje zyski!

SPRZEDAŻ BEZ OGRANICZEŃ

 

Wbudowany system wykryje miejsce skąd dokonany jest zakup i dostosuje walutę oraz podliczy podatki zgodnie z politykę danego państwa.

BEZPIECZEŃSTWO

 

Zastosowanie standardów PCI i SSL Twoi klienci będą mogli dokonywać bezpiecznych transakcji a zakupy w Twoim sklepie będą w pełni bezpieczne!

ANALIZY SPRZEDAŻY

 

Monitoruj i optymalizuj wydajność Twojego sklepu poprzez realizowanie raportów.
Nadzoruj i usprawniaj funkcjonowanie Twojego e-sklepu.