Sukces w sprzedaży nie zależy
od tych, których Ty znasz.
Ważne jest, kto chce poznać Ciebie.
– Dale Carnegie

INDYWIDUALNE PROJEKTY

 

Z myślą o wygodzie naszych klientów kompleksowo monitorujemy każdy z naszych projektów, począwszy od projektowania, przez wdrożenie, a skończywszy na pisaniu treści na stronie. Dbamy o szczegóły na każdym etapie tworzenia projektu tak, aby nasi klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług.

RESPONSYWNE STRONY INTERNETOWE

 

Strony stworzone w tej technice charakteryzują się automatycznym dopasowaniem rozdzielczości obrazu do urządzeń mobilnych takich jak: telefony, tablety, laptopy itp. dzięki czemu strona zawsze wygląda estetycznie i czytelnie, niezależnie od rodzaju urządzenia.

003_www

KOMPLEKSOWA USŁUGA

005_www

PROJEKTOWANIE

Każdy z naszych projektów jest indywidualnie analizowany tak, aby spełniał potrzeby klienta. Nasz zespół skrupulatnie, krok po kroku analizuje i wdraża powstałe pomysły w skutecznie działający projekt.

 

006_www

WDRAŻANIE

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami oraz rozwiązaniami technicznymi, które wcielamy w nasze projekty. Przygotowane i stosowane przez nas rozwiązania są łatwe i czytelne w obsłudze, przez co obsługiwanie ich z poziomu panelu sterowania CSS czy WordPress staje się przyjemne i proste.

007_www

PISANIE

Copywriting jest bardzo istotnym elementem każdej strony internetowej. Starannie przygotowana treść przyciągnie uwagę potencjalnego klienta, który będzie chciał znać więcej szczegółów dotyczących danej oferty.

 

KONTROLUJ GALERIĘ ZA POMOCĄ PALCA

 

Stosowane przez nas najnowsze technologie sprawiają, że korzystanie ze stron jest bardziej intuicyjne, przez co obsługa ich staje się wygodniejsza.

008_www

SOCIAL MEDIA

 

Integracja stron www z portalami społecznościowymi pozwala na nawiązanie specjalnej relacji z potencjalnymi klientami i dotarcie do docelowej grupy odbiorców danych produktów i usług.

009_www

GOOGLE MAPS

 

Dzięki integracji z narzędziami Google Maps  klienci bez jakiegokolwiek problemu szybko znajdą lokalizację firmy.

PRZEGLĄDARKI

 

Nasze strony internetowe współpracują z większością dostępnych przeglądarek internetowych i systemów operacyjnych, dzięki czemu dostęp do stron www jest możliwy z każdego urządzenia.

012_www

PANEL ADMINISTRACYJNY

 

Nasi klienci poprzez dostęp do panelu administracyjnego mogą swobodnie dokonywać zmian w treści zawartej na stronie, kontakcie czy galerii zdjęć.

013_www014_www

WIELOJĘZYCZNOŚĆ

 

Stosowane przez nas najnowsze technologie sprawiają, że korzystanie ze stron jest bardziej intuicyjne, przez co obsługa ich staje się wygodniejsza.

015_www

SPRAWDŹ MOBLINOŚĆ

 

Wpisz poniżej adres swojej strony, a nasi konsultanci sprawdzą jej mobilność i skontaktują się z Tobą w najbliższym czasie.