O nas

Witaj na naszej stronie!

Od ponad 5 lat kreujemy wizerunki firm z polski oraz świata. Mamy na koncie wiele zakończonych sukcesem projektów. Również szkolimy z tematyki kreacji i wizerunku marki. Projektujemy nowoczesne, ale przede wszystkim funkcjonalne serwisy internetowe. Jako oficjalny reseller Shopera instalujemy i wdrażamy skuteczne sklepy internetowe. Kompleksowo obsługujemy kanały social media takie jak Facebook oraz Instagram w celu zwiększenia zasięgów i sprzedaży naszych klientów. Angażujemy się też w organizację konferencji informatycznych i sponsorujemy wydarzenia z branży It oraz designu. Angażujemy się w akcje dobroczynne pomagając fundacjom wspierającym potrzebujące dzieci.

Należymy do Towarzystwa Biznesowego

Towarzystwo biznesowe to grupa świetnie prosperujących przedsiębiorstw, które zgodnie twierdzą, że: „Największym motorem ludzkiego działania są wartości. Dlatego wybraliśmy najszlachetniejsze z nich jako nasze własne. Budujemy w Polsce przestrzeń przyjazną przedsiębiorcom, którzy nie wstydzą się swojej uczciwości i przywiązania do wartości chrześcijańskich”.

Jesteśmy polską marką!

Posiadamy certyfikat Polska Marka i jesteśmy z tego dumni. Aktywnie uczestniczymy w budowaniu świadomości społecznej, że polskie znaczy najlepsze!

Zaufali nam