WITAJ NA NASZEJ STRONIE!

Od 2013 r. kreujemy wizerunki firm z polski oraz świata. Mamy na koncie wiele zakończonych sukcesem projektów. Również szkolimy z tematyki kreacji i wizerunku marki. Projektujemy nowoczesne, ale przede wszystkim funkcjonalne serwisy internetowe. Instalujemy i wdrażamy skuteczne sklepy internetowe. Kompleksowo obsługujemy kanały social media takie jak Facebook oraz Instagram w celu zwiększenia zasięgów i sprzedaży naszych klientów. Angażujemy się też w organizację konferencji informatycznych i sponsorujemy wydarzenia z branży It oraz designu. Angażujemy się w akcje dobroczynne pomagając fundacjom wspierającym potrzebujące dzieci.

NALEŻYMY DO BNI LUBLIN

BNI to międzynarodowa organizacja biznesowa, która powstała w Stanach Zjednoczonych w 1984 roku. W Polsce zrzesza 2500 firm w 30 miastach i wciąż się rozwija. BNI Lublin to spotkania biznesowe szybko rosnącej grupy firm, których obroty zwiększyły się w znaczący sposób dzięki aktywności w sieci referencji i rekomendacji. Kluczowym elementem grup BNI jest zasada braku konkurencji. Oznacza to, że w lokalnej grupie może działać tylko jeden przedstawiciel określonej branży. Członkowie BNI wiedzą jak istotne jest budowanie sieci kontaktów, dlatego też wspierają się i pomagają innym członkom w zdobywaniu nowych klientów dzięki rekomendacjom.

JESTEŚMY POLSKĄ MARKĄ!

Posiadamy certyfikat Polska Marka i jesteśmy z tego dumni. Aktywnie uczestniczymy w budowaniu świadomości społecznej, że polskie znaczy najlepsze!

Zaufali nam